«Не чекав, що історія з Шахтарем так завершиться»: Де Дзербі згадав про Україну під час презентації у Брайтоні

Переглядів 561
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Не чекав, що історія з Шахтарем так завершиться»: Де Дзербі згадав про Україну під час презентації у Брайтоні
Роберто Де Дзербі. Фото: Google
Головний тренер Брайтона Роберто Де Дзербі поділився спогадами про роботу в Шахтарі. 43-річний фахівець пропрацював в Україні дев'ять місяців.

Вчора Брайтон збірав спеціальну прес-конференцію, яка була присвячена новому головному тренеру. 18 вересня Брайтон оголосив про призначення Де Дзербі новим головним тренером, з яким було укладено чотирирічний контракт.

Де Дзербі під час спілкування з англійською пресою зізнався, що не хотів такого завершення своєї місії у Шахтарі.

«Мені було дуже важко залишати Україну. Я обрав Шахтар заради гравців, клубу та Ліги чемпіонів. Ніколи не чекав на такий епілог 24 лютого. Все, що я міг зробити для українців та моїх гравців, так це продовжувати працювати з тією ж пристрастю і тим самим бажанням», - сказав Де Дзербі на прес-конференції.

Де Дзербі за один неповний сезон із Шахтарем фінішував на першому місці у недограному через війну чемпіонаті 2021/22, провалився у груповому етапі ЛЧ, а також виграв Суперкубок України.

Італійський фахівець провів біля керма «гірників» 30 матчів 20 з яких виграв,  п'ять нічиїх та стільки ж поразок.

Повідомлялося, що одним з помічників Де Дзербі у новій команді буде Андреа Мальдера, який п'ять років пропрацював з Андрієм Шевченком у збірній України (2016-2021).

Дебют Де Дзербі на чолі Брайтона відбудеться у матчі чемпіонату Англії проти Ліверпуля, який заплановано на 1 жовтня.