«Не думав, що ми приїдемо на прогулянку»: Мічел відреагував на тріумф Циганкова, Довбика і Ко в Кубку Іспанії

Переглядів 21160
5 голосів
Мічел Санчес. Фото: ФК Жирона
Головний тренер Жирони Мічел Санчес прокоментував перемогу своєї команди над Сан-Роке із рахунком 2:1 в матчі 1/64 фіналу Кубку Іспанії, де переможний гол був забитий з асисту Артема Довбика.

У середу, першого листопада, Жирона на виїзді обіграла Сан-Роке із рахунком 2:1 у матчі 1/64 фіналу Кубку Іспанії.

Переможний гол у ворота команди четвертого дивізіону Іспанії на останній доданій хвилині до другого тайму забив бразилець Савіо, якому асистував український нападник Артем Довбик.

Форвард вийшов на поле на 75-й хвилині замість іншого українця Віктора Циганкова, який грав з початку матчу.

Відео асисту Довбика дивіться у нашому телеграм-каналі

Головний тренер Жирони Мічел Санчес прокоментував цей поєдинок та зазначив, що очікував важкого матчу.

«Атмосфера була вражаючою, і я думаю, що обидві команди провели хорошу гру, тому що ми обидві прагнули перемогти. У нас не було простору для маневру, і це часом створює тиск, тому що здається, що ті команди, що виступають у вищому дивізіоні, повинні бути кращими.

Тоні Фуідіас зробив чудові сейви, які дозволили нам не вибути. Я не думав, що ми приїдемо на прогулянку. Команда добре тренується, і ми феноменально билися, тому що усвідомлюємо складність цього турніру», – приводить слова спеціаліста Mundo Deportivo.

• У Ла Лізі Жирона наразі ділить першу сходинку з мадридським Реалом, маючи 28 очок після 11 матчів.
  • В наступному турі четвертого листопада каталонська команда на виїзді зіграє проти Осасуни.