«Не гратиме жодного матчу зі збірними РФ»: 11-та національна команда буде бойкотувати ігри з росією

Переглядів 1509
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Не гратиме жодного матчу зі збірними РФ»: 11-та національна команда буде бойкотувати ігри з росією
Фанат росії.
Румунія приєдналася до списку 11 європейських країн, які відмовились дотримуватися рішення Європейського футбольного союзу щодо повернення російської збірної U17 до міжнародних змагань.

26 вересня УЄФА прийняла рішення щодо відновлення участі юнацьких російських команд у міжнародних турнірах.

Федерація футболу Румунії залишиться солідарною із санкціями, які вже затверджені і також буде бойкотувати поєдинки з росіянами.

«Федерації футболу Румунії (FRF) вважає, що має бути солідарною з духом санкцій, затверджених європейськими та національними інститутами, і не гратиме жодного офіційного чи товариського матчу зі збірними Російської Федерації», – йдеться у заяві, яку наводить Tribuna.

  • Попередньо бойкот Росії підтримали 11 з 55 членів УЄФА. Серед них Україна, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Швеція, Фінляндія, Данія, Норвегія, Ірландія та Англія.
  • Наступне засідання виконкому УЄФА, на якому буде обговорюватися подальша доля російських національних команд, заплановано на 10 жовтня.
  • Європейські футбольні керівники намагаються подолати опір європейських країн, які відмовляються грати разом з російськими національними збірними в міжнародних турнірах.
X