«Не можу уявити команду з Яремчуком в старті»: вболівальники Валенсії жорстко відреагували на останню новину

Переглядів 2901
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
«Не можу уявити команду з Яремчуком в старті»: вболівальники Валенсії жорстко відреагували на останню новину
Роман Яремчук. Фото: ФК Валенсія
Вболівальники Валенсії відреагували на новину про серйозну травму основного нападника Уго Дуро, якого має замінити український форвард Роман Яремчук.

У неділю, 29 жовтня, Валенсія на виїзді розписала мирову з Атлетік Більбао (2:2) в рамках 11-го туру чемпіонату Іспанії.

Основний форвард гостей Уго Дуро, який відзначився у тій зустрічі забитим голом та асистом, отримав травму плеча. Тепер іспанський нападник може пропустити близько трьох місяців, повідомляє Estadio Deportivo. 

Основним кандидатом на заміну Дуро в стартовому складі Валенсії є Роман Яремчук. 

Вболівальники «летючих кажанів» не в захваті від того, що 27-річний український форвард, який цього сезону не забивав, отримає місце в основному складі.

_anndrius_: «Три місяці з Яремчуком я така💀».

david_mt9: «Сподіваюся, що це не розрив і відновлення буде менше... Я не можу уявити команду з Яремчуком у стартовому складі».

el_xema: «До біса тепер з Яремчуком у старті».

Дехто з фанатів змирився з тим, що не залишається іншого варіанту, крім як довіритися Яремчуку.

sergi_fut: «Через катастрофічну комплектацію команди нам доводиться пів сезону грати лише з одним форвардом. Довіряти Яремчуку».

sergio04gp: «Не залишається нічого іншого, як довіритися Яремчуку і чекати, щоб Алмейда та Марі якнайшвидше повернулися».

Один з дописувачів вирішив завести тред, у якому щоденнно будуть публікуватися фото Романа, поки той не заб'є свій перший гол за Валенсію.

Burrogan: «У цьому скромному акаунті щоденно публікуватиметься фото Романа «гольового геноцида» Яремчука, доки він не заб'є свій перший гол за Валенсію».

Знайшовся й вболівальник Валенсії, який висловився на підтримку українського нападника.

GerardGalvez21: «Я, мабуть, єдиний, хто не вважав, що гра Яремчука була поганою ні сьогодні, ні днями проти Кадіса (2:0). Насправді у нього був лише один невдалий випадок. Мені він здається хорошим гравцем».

  • Яремчук взяв участь у п'яти матчах за Валенсію: без результативних дій.
  • «Летючі кажани» мають у своєму активі 15 балів та знаходяться на дев'ятій позиції.
  • У наступному турі Валенсія зіграє з Гранадою (05.11).