Яремчук не допоміг Валенсії тріумфувати: «летючі кажани» втратили перемогу над Атлетіком у доданий час

Переглядів 1281
Роман Яремчук. Фото: ФК Валенсія
У матчі 11-го туру іспанської Ла Ліги Атлетік з БІльбао приймав Валенсію, за яку виступає український форвард Роман Яремчук. Поєдинок закінчився епічною нічиєю із рахунком 2:2.

Український нападник Роман Яремчук залишився на лаві запасних Валенсії, адже його місце в основному складі зайняли Дуро та Амалла.

У першому таймі Атлетік зумів вийти вперед. Ніко Вільямс віддав м'яч під удар партнеру. Оскар де Маркос, котрий перебував у штрафному майданчику, впорався із хвилюванням і результативно пробив у правий нижній кут воріт.

По перерві Яремчук не з'явився на полі.

У другому таймі Валенсія почала робити камбек. Спочатку Фран Перес отримав вбивчу передачу, опинився віч-на-віч із голкіпером і вгатив м'яч у нижній правий кут воріт.

Потім гості вийшли вперед. Фран Перес віддав простий пас прямо в ноги партнеру по команді. Уго Дуро, котрий перебував у штрафному майданчику, приготувався до удару та пробив по центру воріт. Рахунок став 1:2.

На 78-й хвилині Яремчук вийшов на поле замість Дуро, який сьогодні відзначився.

Але на 97-й хвилині господарі зуміли зрівняти рахунок. Вільямс віддав гарну навісну передачу в штрафний майданчик, адресатом якої став Алекс Беренгер і той, перегравши в повітрі захисника, з близької відстані головою відправив м'яч у лівий кут воріт.

Фінальний свисток зафіксував нічию 2:2.

Ла Ліга, 11 тур

Атлетік - Валенсія - 2:2

Голи: Де Маркос, 32, Беренгер, 90+7 - Перес, 62, Дуро, 68.

Відзначимо, що за свою гру Яремчук удостоївся наступних оцінок: Whoscored – 6.0 (найгірша оцінка в матчі), Sofascore – 6.6 (найкраща оцінка серед гравців Валенсії, що вийшли на заміну).

• Яремчук з'явився у п'ятому за Валенсію.
  • «Летючі кажани» мають у своєму активі 15 балів та знаходиться на дев'ятій позиції.
  • В наступному турі Валенсія зіграє з Гранадою (05.11).