Не тільки Трубін: «українське дербі» та всі результати матчів у Кубку Португалії

Переглядів 425
Орест Лебеденко. Фото: ФК Візела
Українські футболісти Анатолій Трубін (Бенфіка), Богдан Мілованов (Арока) та Орест Лебеденко (Візела) взяли участь у матчах 1/8 фіналу Кубка Португалії.

Вчора, 10 січня, відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубка Португалії. На цій стадії було цілих три команди, які мають хоча б одного українського футболіста. в складі.

У головному поєдинку 1/8 фіналу Бенфіка здолала Брагу з рахунком 3:2. Український воротар «орлів» Анатолій Трубін взяв участь у матчі, захищаючи ворота своєї команди упродовж усієї гри.

У грі Візела - Арока зіграли одразу два українські футболісти. Орест Лебеденко вийшов на поле в другоve таймі у складі господарів, а Богдан Мілованов провів усі 90 хвилин за гостей. Матч завершився перемогою Візели з рахунком 1:0.

• Віторія Гімарайнш – Пенафієль.

Нагадаємо, що Анатолій Трубін в поточному сезоні провів за Бенфіку 21 поєдинок в усіх офіційних турнірах: дев'ять матчів «на нуль».

• Transfermarkt оцінює 22-річного українця в 25 мільйонів євро.
  • Богдан Мілованов в кампанії 2023/2024 років має в доробку 16 ігор в усіх офіційних турнірах за Ароку: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українця в 500 тисяч євро.
  • Орест Лебеденко має в послужному списку десять ігор за Візелу цього сезону: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українця у 400 тисяч євро.