«Не варто ризикувати ним»: Почеттіно пояснив, чому випустив у матчі з Бернлі Стерлінга замість Мудрика

Переглядів 823
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Головний тренер лондонського Челсі Маурісіо Почеттіно поділився інформацією щодо стану здоров'я українського вінгера команди Михайла Мудрика.

Маурісіо Почеттіно пояснив, який був характер травми Мудрика, що його довелося поміняти в перерві матчу минулого туру Англійської Прем’єр-ліги.

«Щодо ситуації з Михайлом, то в понеділок у матчі з Фулхемом він відіграв 45 хвилин і щось відчув у своєму чотириголовому м'язі стегна».

Також аргентинський наставник Челсі розповів, наскільки зараз готовий український вінгер та чому залишив Мудрика на заміні в матчі проти Бернлі.

«Втім, Мудрик уже повністю відновився, але ми подумали, що не варто ризикувати ним, тому він розпочав матч з Бернлі (4:1) на лаві запасних із можливістю вийти на заміну та змінити гру», – цитує Почеттіно Football London.

• В наступному турі сині вдома зіграють проти Арсеналу. Поєдинок відбудеться 21 жовтня. Початок гри о 19:30.
  • У поточному сезоні Мудрик провів за Челсі сім поєдинків в усіх турнірах, забивши поки один гол.
  • Після перемоги над Бернлі у восьмому турі (4:1), сині наразі посідають 11-й щабель в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, маючи 11 очок.