«Не зміг підтвердити своє реноме»: італійські ЗМІ оцінили гру Малиновського, згадавши його період в Аталанті

Переглядів 631
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Італійські ЗМІ оцінили виступ хавбека Дженоа Руслана Малиновського у матчі 29 туру італійської Серії А проти туринського Ювентуса, який закінчився «сухою» нічиєю.

Вчора, 17 березня, Ювентус приймав у себе вдома Дженоа Руслана Малиновського. Поєдинок закінчився в нічию 0:0, а українець з’явився на полі на 70-й хвилині гри.

Італійські медіа оцінили дії нашого співвітчизника у цьому матчі. Вони відзначили оборонні здібності хавбека, а також зауважили, що українець має звичку забивати Ювентусу, але цього разу не вдалося.

TUTTOmercatoWEB – 6/10

«Українець вийшов на поле у вирішальний момент гри. Він пожертвував атакуючою роллю, більше обороняючись».

Calciomercato – 6/10

«Чорний звір Ювентуса часів Аталанти не мав простору та не зміг підтвердити своє реноме».

• Руслан Малиновський в поточному сезоні провів 27 поєдинків в усіх офіційних турнірах: три голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 30-річного українського атакувального півзахисника в десять мільйонів євро.
  • В наступному турі Дженоа вдома прийматиме Фрозіноне. Матч в Генуї буде зіграно 30 березня. Гра розпочнеться о 16:00.
  • Відзначимо, що Малиновський тричі забивав у ворота Ювентуса, але виступаючи у складі Аталанти. Перший раз у квітні 2021 року, другий – у фіналу Кубка Італії в травні 2021 року, третій – в лютому 2022 року.