«Нехай приїде в Україну і після цього прийме рішення»: Шевченко зробив ультимативну заяву

Переглядів 123114
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
26 голосів
«Нехай приїде в Україну і після цього прийме рішення»: Шевченко зробив ультимативну заяву
Андрій Шевченко. Фото: Getty Images
Новий голова Української асоціації футболу Андрій Шевченко жорстко висловився стосовно бажання УЄФА дозволити російським командам U-17 повернутися до змагань.

Нещодавно президент УЄФА Александер Чеферін неоднозначно висловився стосовно можливої участі збірної України на Євро-2024, а ще раніше, у вересні союз європейський футбольний асоціацій хотів допустити російські команди U-17 до змагань під своєю егідою, але знайшов механізму для цього.

Новообраний голова УАФ Андрій Шевченко зробив заяву з цього приводу для британського телеканалу Sky Sports News.

«Я хотів би запросити всіх, хто приймає ці рішення: комітет УЄФА, виконком та президента Чеферіна. Перед тим, як він прийме це рішення, нехай приїздить в Україну, все побачить і після цього прийме рішення.

Я хочу говорити. Я хочу показати нинішню ситуацію в Україні, тому що з початку війни ситуація тільки погіршується. Я не бачу жодних підстав давати можливість для повернення російських команд. Війна триває. Щодня ракетні обстріли, гинуть люди».

Екснападник Динамо, Мілана та Челсі закликав посилити тиск на Росію.

«Нам потрібно більше тиску на Росію, щоб зупинити війну, і моя заява завжди буде точно такою ж. Я категорично проти допуску російських команд до будь-яких змагань. У нас немає вибору, ми просто повинні продовжувати.

Але нам потрібна підтримка решти світу, яка хоче допомогти Україні, і ми маємо знайти спосіб розвиватися, продовжувати вірити і наполегливо працювати, і кожен день я буду прокидатися і просто робити свою роботу якнайкраще».

Голова УАФ також розповів, скільки стадіонів вже було зруйновано в Україні та згадав нещодавній обстріл бази київського Локомотива.

«Вже близько 350 стадіонів зруйновано. П'ять днів тому був великий ракетний удар по Києву. Я був тут, і стадіон, який був побудований у 2022 році, новенький, з академією, був зруйнований ракетами.

Також багато хто з молодих футболістів покинув країну через війну. Ми повинні знайти зв'язок з усіма і продовжувати взаємодіяти з ними, щоб переконатися, що вони продовжують мати відносини з Україною на майбутнє і повернуться грати за збірну України», – сказав Шевченко для Sky Sports News.

Вже після заяви Шевченка з'явилося інтерв'ю Чеферіна, який, зокрема, підтвердив дискваліфікацію російських команд до кінця війни.

  • Нагадаємо, що Шевченка було обрано новим головою УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі організації 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Першим віцепрезидентом організації було обрано Павла Бойчука (юрист Шевченка), а віцепрезидентами – Сергія Реброва та Олександра Шевченка (голова Львівської асоціації футболу).
X