«Цього року Локомотив мав святкувати 105 років. Якраз відновили цю споруду, і така біда...»: у столичному клубі відверто розповіли про руйнування

Переглядів 4953
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
5 голосів
«Цього року Локомотив мав святкувати 105 років. Якраз відновили цю споруду, і така біда...»: у столичному клубі відверто розповіли про руйнування
Фото: Google
Через ракетні обстріли вранці постраждав спортивний комплекс друголігового Локомотива. Сайт «Український футбол» поспілкувався із директором київського клубу Олександром Єгоровим щодо цієї жахливої події.

Сьогодні, 23 січня, під час ракетного удару російські фашистські війська пошкодили спортивний комплекс Локомотив в Києві. Сайт «Український футбол» взяв ексклюзивні коментарі в директора київського Локомотива Олександра Єгорова, який висловився про подальші плани клуби у зв'язку із руйнуваннями.

– Коли ви дізналися про те, що сталося?

– В мене була запланована зустріч на 8 ранку, але я запізнився через затор.

– Виходить, що затор вас врятував від загибелі?

– Так. 

– Які наслідки руйнувань?

– Жах. Те, що кажуть нам ДСНС-ники – будівля не підлягає відновленню. Є пошкодження і тріщини по фундаменту, полило стін. Офісних приміщень і спортивних споруд немає. Цілими залишились трибуни, поля футбольні, волейбольні та міні-поля.

– В яку суму оцінені збитки?

– В нас є оціночна вартість будівель. Це близько 50 мільйонів гривень. Повністю полетіла електрика, водопостачання, затоплені бомбосховища, тренажерні зали і прилеглої території в тому числі

– Скільки часу може піти на відновлення?

– Експертів не допускають до робіт, поки вибухотехніки не дадуть дозвіл тим, хто розбиратиме завали і робити повну оцінку того, що всередині, підвальних приміщень. Тут питання ще й фінансування цього всього. Ніхто не передбачав, що така біда може статися. Невідомо, чи потрапляємо ми під програму відновлення в Дії. Якраз цим займаємося. Отримуємо дзвінки від міжнародних партнерів, які пропонують допомогу. Відомі футболісти і випускники Локомотива відгукнулися. Великий хейт на московський Локомотив.

Цього року ми планували відсвяткувати 105 років. Ми якраз відновили цю споруду, провели капітальний ремонт і трапилася така біда.

– Як вирішуватиметься питання з тренувальним процесом?

– Тренування будуть проходити в Солом'янському районі. Там, де дозволено. КНУБА, КПІ, ЦСКА, районна адміністрація включилися оперативно. Сьогоднішнє тренування буде за розкладом.

– Удар по інфраструктурі Локомотива не вплине на першу команду, яка проводить дебютний сезон в Другій лізі?

–  Ми точно залишимо першу команду. Вирішуємо питання, де проводити тренування. Ми ж залізничники. Це зробить нас тільки сильнішими. Ми на 105-річчня Локомотиву планували капремонти з реконструкцією. Нас точно це не зупинить, бо ми не слабаки. Не дуже приємно, що фани московського Локомотиву почали писати, що тепер залишиться один Локомотив –  хай не радіють. Спортивна спільнота має на це реагувати, тому що всі їх закиди, що вони знищують військову інфраструктуру –  повна брехня. Ми запрошуємо всіх журналістів на локацію. Ми готові показувати приміщення, де мали тренуватися наші спортсмени. В нас немає поруч якихось важливих об'єктів. Русня просто знищує цивільну інфраструктуру.

Ми готуємось до нашого ювілею. Дуже приємно, що зараз ми отримуємо дзвінки від українських та європейських спортивних спільнот зі словами підтримки. Впевнений, що до дня народження ми все відбудуємо.

X