Обстріл Києва: російські окупанти пошкодили стадіон відомого українського клубу

Переглядів 619
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Обстріл Києва: російські окупанти пошкодили стадіон відомого українського клубу
Стадіон «Локомотив». Фото: Google
Через ракетні обстріли вранці постраждав спортивний комплекс друголігового Локомотива. Київський клуб відреагував на цю подію та прокоментував наслідки удару.

23 січня під час ракетного удару російські фашистські війська пошкодили спортивний комплекс Локомотив в Києві. Про це повідомили представники Укрзалізниці у прес-службі.

Згідно з інформацією від залізничників, щодня у цьому комплексі тренуються понад 500 дітей, які є дітьми співробітників та переселенців із міст Маріуполя, Мелітополя та Херсона. Уточнюється, що в момент обстрілу дітей в будівлі, на щастя, не було.

Друголіговий Локомотив відреагував на пошкодження клубної інфраструктури. Відзначимо, що кияни не впали у відчай, а готові й далі працювати, не зважаючи на російську нечисть. 

«Найстрашніший ранок для великої родини Локо! Черговий акт тероризму від нікчемних мразот, які не мають жодних цінностей. Локо зазнав значних уражень, база розбита. Оперативно на місці працюють відповідні служби, всім постраждалим надається необхідна допомога.

Сьогодні ти міцно вистояв, вистоїш і далі! Ми всі поєднані рідними квітами. Тренувальний процес тимчасово призупинено, але цей Локомотив не зупинить ніяка кацапська нечисть!» — йдеться в заяві, що опублікувала пресслужба клубу. 

Внаслідок комбінованого масованого ракетного обстрілу, який Росія здійснила вранці 23 січня, у Святошинському районі Києва є загоряння припаркованих автомобілів, у деяких районах Харкова зникло світло та горить газопровід.

X