Незабитий пенальті і камбек за шість хвилин: Малиновський і Дженоа влаштували шоу у матчі Серії А

Переглядів 34054
8 голосів
Руслан Малиновський. Фото: Getty Images
Дженоа на своєму полі зіграла матч 22-го туру Серії проти Лечче. Команда з Русланом Малиновським у складі зуміла відігратися у другому таймі та вирвати перемогу.

У неділю, 28 січня, Дженоа в домашньому поєдинку 22-го туру чемпіонату Італії приймала Лечче. Матч закінчився вольовою перемогою господарів із рахунком 2:1.

Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

На початку матчу у ворота Дженоа був призначений пенальті, який не зміг реалізувати Нікола Крстович, однак потім гості все ж таки відкрили рахунок.

У складі Лечче відзначився все той же Крстович, якому асистував Валентин Гендрей.

Гравці Дженоа взялися за справу у другому таймі, забивши два м'ячі і заробивши три бали у скарбничку.

Спочатку Маттео Ретегі зрівняв рахунок ударом головою, а потім він же віддав результативну передачу на Калеба Екубана, який закріпив фінальний рахунок.

Серія А. 22-й тур.

Дженоа – Лечче – 2:1

Голи: Ретегі (70'), Екубан (76') – Крстович (31')

Нереалізований пенальті: Крстович (18')

• Після цього матчу Дженоа посідає 11 місце в турнірній таблиці Серії А, маючи 28 очок за 22 тури.
  • Лечче, в свою чергу, йде 14-м, набравши за таку ж кількість поєдинків 21 бал.
  • Малиновський виступає у складі генуезців на правах оренди з Марселя з можливість викупу. Контракт Руслана з Олімпіком діє до 30 червня 2026 року.
  • В нинішньому сезоні українець зіграв вже у 21 матчі в усіх турнірах, забив два голи і віддав два асисти.
  • В наступному турі третього лютого Дженоа на виїзді зустрінеться з Емполі Віктора Коваленка.