«Ні війні!»: у Росії обурені тим, що досі не покараний футболіст, який не підтримав путіна

Переглядів 971
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Ні війні!»: у Росії обурені тим, що досі не покараний футболіст, який не підтримав путіна
Антон Анісімов. Фото: Google
Антон Анісімов, ведучий спортивного телеканалу «Матч ТВ», висловив думку про те, що необхідно застосувати санкції щодо російського форварда Федора Смолова після того, як той висловив свою позицію проти війни в Україні.

Анісімов, відомий своєю ненавистю до Украхни, прокоментував рішення усунути футболіста Маккабі Діа Себе за заклики його дружини про мир між ізраїльтянами та палестинцями.

У своєму Telegram-каналі він висловив невдоволення тим, що Федір Смолов продовжує грати, незважаючи на свою позицію проти війни в нашій країні, підтримуючи статус у соціальних мережах чорним квадратом і написом «Ні війні!» з прапором України.

«Читаю новину: найбільш високооплачуваного футболіста ізраїльської ліги відсторонено від роботи з основним складом Маккабі Хайфа через пост його дружини «з закликом до миру для ізраїльтян і палестинців». 

Мова йде про 30-річного ізраїльського півзахисника арабського походження Діа Сабе. І на контрасті спливає вічна класика від Ф.Смолова з його серцем і прапором України, які досі висять у його соцмережах. Це так, інформація до роздумів для порівняння», – написав Анісімов.

Раніше ми повідомляли, що збірна росії з футболу не зможе взяти участь у чемпіонаті світу 2026 року, який проведуть три північноамериканські країни – Мексика, Канада та Сполучені Штати Америки.