«Ніколи не намагався підлизати тренерам»: Максимов поділився спогадами про загиблого вихованця Динамо

Переглядів 5637
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Ніколи не намагався підлизати тренерам»: Максимов поділився спогадами про загиблого вихованця Динамо
Юрій Максимов. Фото: Google
Головний тренер клубу Дніпро-1 Юрій Максимов згадав моменти, пов'язані з Сергієм Рожком, футболістом, що виріс у системі київського Динамо, а нещодавно загинув на війні.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» Юрій Максимов поділився своїми спогадами про Сергія Рожка.

«Я був у шоці, коли дізнався, що Сергій загинув. Ідуть герої, які захищають нашу країну. Він був чудовим хлопцем. Я з ним познайомився, коли очолював Оболонь. Рожок нам допоміг вийти у вищу лігу. Потім я пішов у Кривбас і забрав Сергія із собою».

На думку наставника Дніпра-1, Рожок завжди мав характер і ніколи не був підлабузником.

«Він ніколи не був підлабузником, мав свою думку і завжди говорив правду. Мені такі люди імпонують. На полі він був лідером, підказував хлопцям, я йому навіть зауважень ніколи не робив. Сергій грав опорника і в нього була забійна ліва ключка».

Максимов відзначив працьовитість Сергія та пояснив, чому ексфутболіст ніколи не хотів бути першим номером.

«У нього такий характер, що він ніколи не хотів бути першим номером. Сергій був роботягою на полі, але ніколи не намагався підлизати тренерам, щоб десь вийти на перші ролі. Людина йшла правильною дорогою по життю», — сказав Максимов.

  • Всього на рівні Вищої/Прем’єр-ліги України Рожок провів 63 матчі, забив три м'ячі.
  • За молодіжну команду України Рожок дебютував у 2000 році, вийшовши на поле у складі збірної U-16 проти латвійських однолітків. 
  • У 2001-2002 роках зіграв у трьох матчах збірної України U-17, а у 2003 записав до свого активу свій перший матч за молодіжну збірну України U-21. Всього протягом 2003-2005 років Сергій провів за «молодіжку» 13 матчів, відзначившись двома забитими м'ячами.