Обамеянг забив гол Шахтарю: форвард Марселя встановив історичний рекорд у Лізі Європи

Переглядів 679
П’єр-Емерік Обамеянг. Фото: Google
34-річний габонський нападник П’єр-Емерік Обамеянг записав до свого активу черговий гол у футболці Марселя, але на цей раз забитий м'яч африканця став для нього дуже важливим в кар'єрі.

Форвард Марселя П’єр-Емерік Обамеянг відзначився голом у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти донецького Шахтаря.

Рахунок у цій зустрічі відкрив Георгій Судаков, який на 12 хвилині реалізував пенальті. А ось 34-річний габонець на 23 хвилині зробив рахунок 1:1. У підсумку перший тайм завершився внічию 1:1.

Цікаво, що Обамеянг відзначився в обох матчах проти «гірників».

Сьогоднішній гол Обамеянга став для нього 31-м у Лізі Європі. Таким чином, африканець став найкращим голеадором в історії цього єврокубку.

Габонець у Лізі Європи 14 м’ячів забив у складі лондонського Арсенала, вісім – у складі дортмундської Боруссії, сім - за Марсель та два – за Барселону.

• Перша зустріч плей-офф Ліги Європи між Шахтарем та Марселем у Гамбурзі завершилася внічию 2:2.
  • Після сьогоднішнього матчу донеччани зустрінуться з Олександрією в рамках УПЛ (26.02).
  • В чемпіонаті України донецька команда після першої половини сезону з 31 очком у активі іде на четвертому місці.