Одна з найкращих оцінок: українець Ярмолюк зіграв за Брентфорд в матчі чемпіонату Англії

Переглядів 401
Єгор Ярмолюк. Фото: Брентфорд
Український легіонер Брентфорда Єгор Ярмолюк взяв участь у програшній зустрічі своєї команди проти Бернлі. Українець отримав гарний бал за цей поєдинок.

16 березня в рамках 29 туру АПЛ Бернлі приймав на своєму полі Брентфорд українського півзахисника Єгора Ярмолюка. Українець на поле в старті не вийшов, залишившись в запасі.

На дев’ятій хвилині Брентфорд залишився у меншості після вилучення Серхіо Регілона. Перший тайм виграв Бернлі, завдяки голу з пенальті від Якоба Брууна Ларсена.

У другій половині зустрічі на 59 хвилині на поле вийшов Ярмолюк і майже одразу Брентфорд знову пропустив – на цей раз точно пробив Давід Фофана. На 83 хвилині Крістофер Айєр відіграв один гол, але цього було замало. Господарі поля все одно втримали переможний результат 2:1.

Від порталу статистики WhoScored Ярмолюк отримав оцінку 6,7. Це один із найкращих балів серед гравців, які вийшли на заміну в цьому поєдинку. Також це один із найкращих показників серед усіх гравців Брентфорда.

• Наразі команда Ярмолюка із 26 очками в активі посідає 15 місце в АПЛ.
  • Наступний матч Брентфорд зіграє проти Манчестер Юнайтед (30.03).