Ярмолюк майже тайм зіграв проти Бернлі: команда українця в меншості зазнала поразки

Переглядів 179
Єгор Ярмолюк. Фото: Google
20-річний український півзахисник Єгор Ярмолюк взяв участь у програшному поєдинку проти Бернлі. Українець вийшов на поле у другому таймі.

16 березня в рамках 29 туру АПЛ Бернлі приймав на своєму полі Брентфорд українського півзахисника Єгора Ярмолюка. Українець на поле в старті не вийшов, залишившись в запасі.

На дев’ятій хвилині Брентфорд залишився у меншості після вилучення Серхіо Регілона. Перший тайм виграв Бернлі, завдяки голу з пенальті від Якоба Брууна Ларсена.

У другій половині зустрічі на 59 хвилині на поле вийшов Ярмолюк і майже одразу Брентфорд знову пропустив – на цей раз точно пробив Давід Фофана. На 83 хвилині Крістофер Айєр відіграв один гол, але цього було замало. Господарі поля все одно втримали переможний результат 2:1.