«Особисто отримав по харі за свій поганий язик і за брехню»: Алієв жорстко висловився про друга Мілевського

Переглядів 608
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Особисто отримав по харі за свій поганий язик і за брехню»: Алієв жорстко висловився про друга Мілевського
Олександр Алієв. Фото: Google
Колишній гравець київського Динамо та національної збірної України Олександр Алієв негативно висловився про друга експартнера по столичному клубу Артема Мілевського.

Олександр Алієв заявив, що у Мілевського є друг Сергій, який є брехуном. Ексфутболіст згадав ситуацію, що відбулася в лікарні, коли в Артема були серйозні проблеми.

«На сьомий день Міхалич заплатив за лікування Мілевського. Цей х***о Серьоженька приїжджає до головлікаря і просить папери, за що було заплачено. Він не має жодного відношення до Міхалича – Міхалич цього п****а навіть не знає.

Х***о погрожував головлікарю і просив папери. «Я працюю в Динамо, я розмовляв з Міхаличем» – це все брехня, він чистий шахрай. Не розумію, як Артем повівся на це, але це його життя. Потім цей прейскурант виліз, бачив фотки – хтось витягнув його у головлікаря».

Одного разу Алієв зумів зустрітися із Сергієм. Цю зустріч друг Мілевського запам’ятає надовго, адже в нього відбулася сутичка із Олександром.

«Була зустріч у мене з цим Серьоженькою. Не міг знайти телефон, набрав Мілевського, сказав, що мені треба зустріч.Але коли я приїхав в другий «Французький квартал», цей х*р знову дістав телефон і почав мене знімати. 

Кажу: «Х**і ти знімаєш, прибери телефон свій». В цьому ж ресторані цей Серьоженька і отримав п******в, особисто отримав по харі за свій поганий язик і за брехню. Думаю, Мілевський мене дивиться і подумає, з ким він спілкується і живе», – повідомив Алієв у своєму інстаграмі.

  • В структурі київського Динамо Олександр Алієв перебував в період з 2002 по 2013 роки: 132 поєдинки, 30 голів, 27 результативних передач.
  • У біло-синій футболці Алієв чотири рази ставав чемпіоном України, стільки ж разів володарем національного Кубка та тричі Суперкубка України.
  • Окрім Динамо Алієв захищав кольори російських Локомотива з Москви та Анжи, Таразу з Казахстану, Дніпра та запорізького Металургу.