Павелко погрожував президенту європейського клуба: відверте зізнання українського бізнесмена

Переглядів 3488
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Павелко погрожував президенту європейського клуба: відверте зізнання українського бізнесмена
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Вітчизняний підприємець Феміс Сагіров, який зараз володіє кіпрським Пейя 2014, свого часу був власником ФК Перемога. Функціонер згадав, як після тріумфу над Кривбасом йому зателефонував Андрій Павелко.

В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» Феміс Сагіров висловився на тему договірних матчів в Україні. Функціонер розповів, як намагався боротися із цим у своїй команді, коли був власником ФК Перемога.

«У нас що, в Україні, мало договірних матчів було? Перед кожною якоюсь значимою грою, я попереджав своїх гравців, що знаю, про те, що навколо деяких ігор ходять гроші, які ми ніколи не беремо. Але все одно гравців намагалися підкупити».

Бізнесмен згадав цікаву розмову із експрезидентом УАФ Андрієм Павелком, який зателефонував йому після перемоги над Кривбасом у Другій лізі. Колишній власник ФК Перемога очікував привітань, а отримав дещо інше.

«Пам'ятаю, як ФК Перемога у Другій лізі обіграла вдома Кривбас – 1:0. Це була наша дебютна перемога та перший забитий м’яч у профі. Після гри мені зателефонував Павелко. Я думав, хоче привітати нас із перемогою, а він в трубку кричати почав: «Що ви витворяєте? Ви хоч знаєте, чия це команда?». Напевно, натякав, що президентська. Погрожував  санкціями, Я був у шоці», — заявив Сагіров.

  • Сагіров свого часу володів дніпровським ФК Перемога із Другої ліги. 
  • Але у 2022 році через початок повномасштабної війни цей клуб припинив своє існування.