Пенальті, червона картка і дубль: Брюгге влаштував погром для Сидорчука і Вестерло

Переглядів 1559
Сергій Сидорчук у грі з Брюгге. Фото: Getty Images
У матчі 21-го туру чемпіонату Бельгії Брюгге приймав Вестерло. Команда півзахисника національної збірної України Сергія Сидорчука зазнала розгромної поразки.

У суботу, 20 січня, Брюгге приймав Вестерло у матчі 21-го туру чемпіонату Бельгії.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів. Єдиний гол на 37-й хвилині забив Ігор Тьягу.

Вже у другому таймі той-таки Тьягу оформив дубль, відзначившись з пенальті. Крапку у грі поставив гол Антоніо Нуси, що забив на 80-й хвилині.

На 90+1-й хвилині друге попередження, а відповідно й червону картку отримав 18-річний захисник Вестерло Вільянуева Артур П'єфорт.

Український півзахисник гостей Сергій Сидорчук розпочав матч у стартовому складі, провівши на полі увесь поєдинок. Статистичний портал Sofascore оцінив виступ 32-річного хавбека в 6,7 бала.

Чемпіонат Бельгії. 21-й тур

Брюгге – Вестерло – 3:0 (1:0)

Голи: Тьягу, 37, 65 (пенальті), Нуса, 80

Вилучення: П'єфорт, 90+1 (друга жовта)

• Сидорчук провів за Вестерло 15 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.
  • Вестерло посідає 11 сходинку в турнірній таблиці бельгійської Ліги Жупіле. Відставання від Чемпіонської групи (шостої сходинки) складає 11 пунктів.
  • Наступну гру у чемпіонаті команда українця проведе 27 січня на виїзді проти Гента. Початок гри о 21:45.