Пенальті, п’ять голів і камбек: Борнмут із Забарним і Жирона без проблемного Циганкова влаштували феєричне шоу

Переглядів 8335
5 голосів
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
Жирона та Борнмут провели товариський матч, який так і не став українським дербі. Англійська команда відігралася і здобула мінімальну перемогу.

У суботу 10 серпня Борнмут зіграв проти Жирони в контрольному поєдинку в рамках передсезонки, в якому зумів здобути перемогу з рахунком 3:2.

Ілля Забарний вийшов у стартовому складі команди Андоні Іраоли і провів на полі усі 90 хвилин, а от Віктор Циганков через проблеми зі здоров'ям не потрапив до заявки каталонського колективу, тож українського дербі не вийшло.

Борнмут швидко відкрив рахунок завдяки голу Джастіна Клюйверта з пенальті, однак після цього Крістіан Стуані в першому і Хоель Рока в другому таймах вивели Жирону вперед.

Проте голи Луїса Сіністерри і Деніела Джеббісона вдруге перегорнули хід поєдинку і принесли вольову перемогу англійському клубу.

Товариський матч.

Борнмут – Жирона – 3:2

Голи: Клюйверт (пенальті – 6'), Сіністерра (72'), Джеббісон (80') – Стуані (35'), Рока (50')

• Забарний грає у складі Борнмуту із січня 2023 року і має контракт до літа 2029-го.
  • Циганков перейшов до Жирони також взимку 2023-го, а його угода діє до 30 червня 2027 року.
  • 17 серпня Борнмут в гостях зіграє з Ноттінгемом у матчі першого туру АПЛ.
  • На Жирону 15 числа очікує виїзний поєдинок проти Бетіса в рамках стартового туру Ла Ліги.