Переможний гол після виходу на заміну: гравець з УПЛ, якого хоче Динамо і Шахтар, став героєм на Кубку Америки

Переглядів 5625
Едуардо Герреро проти Болівії. Фото: AP
Зірковий нападник Зорі Едуардо Герреро допоміг збірній Панамі вийти в плей-оф Кубку Америки. Форвард забив переможний м'яч у матчі проти Болівії.

У вівторок, другого липня, в Орландо в рамках третього туру групового етапу Кубку Америки зіграли збірні Болівії та Панами. Підсумкову перемогу одержали саме панамці з рахунком 3:1.

На 74-й хвилині цього поєдинку на поле у складі Панами вийшов нападник Зорі Едуардо Герреро, у підписанні якого зацікавлені Динамо та Шахтар.

Відкрили рахунок також панамці, коли всередині першого тайму голом відзначився Хосе Фахардо з асисту Крістіана Мартінеса.

На 69-й хвилині Болівія зрівняла зусиллями Бруно Міранди, що забив після результативного пасу Раміро Ваки.

Однак доволі швидко щойно вийшовший на поле Герреро приніс перемогу Панамі, відзначившись з передачі Еріка Девіса. Для нього це дебютний гол у складі національної збірної.

🔥Відео голу Герреро🔥

А вже у доданий арбітром час Сезар Яніс поставив крапку в матчі, забивши останній м'яч у грі.

Кубок Америки. Група С. Третій тур.

Болівія – Панама – 1:3

Голи: Міранда (69') – Фахардо (22'), Герреро (79'), Яніс (90+1')

• За підсумками групового етапу Болівія стала останньою командою квартету з нулем очок.
  • Панама в свою чергу набрала шість залікових пунктів та вийшла до 1/4 фіналу.
  • Там команда з Герреро у складі зустрінеться з переможцем групи D, де наразі лідирує Колумбія.
  • Контракт панамського форварда із Зорею розрахований до 30 червня 2027 року, а портал Transfermarkt оцінює його вартість у 1.2 млн євро.