Перестрілка, п’ять голів, дубль, м’ячі Мессі і Суареса: Інтер Маямі за відсутності Кривцова зіграв матч-трилер

Переглядів 1496
Луїс Суарес та Ліонель Мессі. Фото: ФК Інтер Маямі
У регулярному чемпіонаті МЛС Спортінг Канзас-Сіті приймав Інтер Маямі. Команда українського захисника Сергія Кривцова здобула перемогу в шаленому матчі.

У неділю вночі, 14 квітня, Спортінг Канзас-Сіті зустрічався з Інтер Маямі в рамках чемпіонату МЛС. Український захисник Сергій Кривцов не потрапив до заявки клубу з Флориди через м'язову травму.

Рахунок у матчі відкрив німецький півзахисник господарів Ерік Томмі. На його гол взяттям воріт у складі Інтер Маямі відповів парагвайський хавбек Дієго Гомес. Саме за нічийного результату команди пішли на перерву.

А далі як у старі добрі часи перемогу команді принесли голи Ліонеля Мессі та Луїса Суареса. Дві легенди Барселони відзначилися забитими м'ячами впродовж 20 хвилин.

У складі ж господарів дубль у свій актив додав той-таки Томмі. Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу команди Кривцова у видовищному поєдинку.

МЛС

Спортінг Канзас-Сіті – Інтер Маямі – 2:3 (1:1)

Голи: Томмі, 6, 58 – Гомес, 18, Мессі, 51, Суарес, 71

• Кривцов цього сезону провів за свою команду вісім матчів: без результативних дій.
  • Востаннє він грав 23 березня (0:4 з Нью-Йорк Ред Буллс).
  • Інтер Маямі наразі очолює турнірну таблицю МЛС у Східній конференції, маючи 15 очок після дев'яти матчів.
  • Наступний матч чемпіонату клуб українця проведе 21 квітня проти Нешвілла. Початок гри о 02:30 за Києвом.