Перша поява Коваленка у складі Емполі за останній місяць: команда українця зіграла внічию з Удінезе

Переглядів 447
Віктор Коваленко. Фото: ФК Емполі
У п'ятницю, 6 жовтня, у поєдинку восьмого туру Серії А Емполі на своєму стадіоні приймав Удінезе. Матч завершився внічию з рахунком 0:0.

Емполі зіграв унічию з Удінезе в домашньому поєдинку восьмого туру чемпіонату Італії – 0:0.

Віктор Коваленко вперше з 3 вересня вийшов на поле у складі господарів. Український півзахисник замінив румунського хавбека Развана Маріна на 81-й хвилині зустрічі, але не відзначився ефективними діями.

Наприкінці першого тайму форвард Емполі Франческо Капуто відправив м'яч у ворота Удінезе, проте арбітр після підказки відеоасистента сигналізував про офсайд і скасував взяття воріт.

Обидві команди не порадували вболівальників атакувальним футболом. Рахунок ударів у площину воріт – 3:1 на користь господарів поля. Гра завершилася закономірною нульовою нічиєю.

Чемпіонат Італії

8-й тур

Емполі – Удінезе – 0:0

• Емполі провів вісім матчів, набрав чотири очки і посідає 18 місце в турнірній таблиці Серії А.
  • 27-річний Коваленко перейшов в Емполі з Аталанти на правах оренди до червня 2024 року і зіграв у поточному сезоні два поєдинки, але не відзначився результативними діями.
  • У наступному турі команда українця зіграє на виїзді проти Фіорентини в понеділок, 23 жовтня.