«Підтримують вбивства українців»: Левченко відреагував на участь легенд футболу у турнірі в Москві

Переглядів 740
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Підтримують вбивства українців»: Левченко відреагував на участь легенд футболу у турнірі в Москві
Євген Левченко. Фото: Google
Колишній півзахисник збірної України та гравець кількох нідерландських клубів Євген Левченко обурений, адже багато світових зірок взяли участь в російському «Кубку легенд».

Нещодавно, 10 лютого, у Москві провели ветеранський матч так званого «Кубка легенд».

Колишній футболіст Євген Левченко вважає, що ті футболісти, які поїхали в росію на цей матч, підтримують вбивства українців. Ексгравець Гронінгена зауважив, що такі події росія буде використовувати, щоб показати, що в них все нормально.  

«Я б сказав так – тут справа не в одній людині, яка поїхала туди. Коли футболісти, які живуть та працюють в Європі та у світі, їдуть до росії, то вони на повну підтримують російський спорт, підтримують вбивства українців у війні. 

Це у росії буде використано для того, щоб показати, що все у них нормально, все працює. Те, що ці гравці поїхали туди на такий матч – це жах. Я вважаю, що тут не треба казати тільки про одного Галласа», – сказав Левченко для Tribuna.com.

  • Цьогорічний «Кубок легенд» став 16-м за рахунком збіговиськом прибічників так званого «руського міра» у Москві.
  • Окрім збірної світу, в турнірі взяли участь ветерани московських ЦСКА, Спартака, Локомотива та Динамо, а також Зеніта з Санкт-Петербурга.