Почеттіно знайшов винного в нічиїй Челсі з Астон Віллою: що сказав тренер Мудрика

Переглядів 6400
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Головний тренер лондонського Челсі, за який виступає Михайло Мудрик, Маурісіо Почеттіно прокоментував нічию своїх підопічних у матчі з Астон Віллою (2:2).

Вчора, 27 квітня, Челсі в рамках 35-го туру Англійської Прем'єр-ліги зустрічався з Астон Віллою. Поєдинок закінчився із рахунком 2:2.

Головний тренер лондонців Маурісіо Почеттіно висловився щодо роботи арбітра в цій грі. Наставник синіх залишився незадоволений рівнем суддівства.

«Суддя неймовірний, і це кумедно. Важко прийняти такі речі. У півфіналі Кубка Англії проти Ман Сіті два тижні тому грали рукою, і це не було пенальті, арбітр не перевіряв це. Це боляче, оскільки це завдало шкоди англійському футболу, і я думаю, що гравці Вілли та їхні вболівальники не розуміли, чому гол на останніх хвилинах було скасовано. Арбітр нашкодив собі, нашкодив команді, моїм гравцям, моїм уболівальникам».

Також аргентинський фахівець висловився щодо гри своїх підопічних. Почеттіно вважає, що гравці Челсі провели матч на гарному рівні.

«Ми молода команда. Виступ був добрим. Я дуже задоволений реакцією. Я спокійний, і це тільки для того, щоб допомогти. Гра була дуже хороша, і ми грали дуже добре, щоправда, у першому таймі ми легко пропустили. Те, що ми намагалися змінити у команді, не вдавалося.

Грати з Астон Віллою, яка бореться за четвірку найкращих... Я задоволений командою, і гравці були добрими», – заявив Почеттіно для BBC.

• 23-річний Мудрик провів цього сезону 37 матчів у всіх турнірах, забив шість голів і зробив дві результативні передачі.
  • Челсі перебуває на дев’ятій позиції з 48 очками.