Челсі відіграв два голи та уникнув поразки: відома оцінка Мудрика за шалений матч АПЛ

Переглядів 23779
11 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Google
Михайло Мудрик взяв участь у нічийному поєдинку між лондонським Челсі та бірмінгемською Астон Віллою (2:2). Українець результативними діями не відзначався в цьому матчі Прем'єр-ліги Англії.

27 квітня в рамках 35 туру АПЛ Челсі на виїзді зустрічався з Астон Віллою.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик вийшов на поле з перших хвилин.

Перший тайм виграли господарі, завдяки автоголу Марка Кукурельї та точному удару Моргана Роджерса. У другій половині поєдинку «аристократи» зуміли повернути поєдинку паритетний статус – зробили це влучними ударами Ноні Мадуеке та Конор Галлагер.

Уже в додатковий час Аксель Дісасі забив м’яч у ворота команди з Бірмінгема, але суддя скасував взяття воріт після підказки відеоасистента.

Мудрик результативними діями не відзначився. На 82 хвилині він отримав жовту картку, а на 90 хвилині його замінили.

Зустріч між Астон Віллою та Челсі завершилася внічию 2:2.

Від порталу статистики WhoScored Мудрик отримав оцінку 6,4.

• Челсі з 48 очками в активі посідає дев’яте місце в АПЛ. Астон Вілла з 67 балами іде на четвертій позиції.
  • Наступний матч «аристократи» зіграють в рамках дербі з Тоттенгемом (02.05).