«Подзвонив Тимощук і нарозказував маячні»: колишня зрадника заперечує, що його батько вступав в ТрО

Переглядів 34931
Артем Жилінський Артем Жилінський
10 голосів
«Подзвонив Тимощук і нарозказував маячні»: колишня зрадника заперечує, що його батько вступав в ТрО
Анатолій Тимощук. Фото: Google
Надія Навроцька, колишня дружина Анатолія Тимощука, розповіла, що батько ексфутболіста не знаходиться в ніякій ТрО, адже ця інформація не правдива.

Надія Навроцька зауважила, що Анатолій Тимощук сам вигадав цю історію, розповівши маячню Юрію Вірту. Вона згадала, що зробив його батько із її майном. 

«Хто сказав, що він вступив в ТрО? І звідки Юрій Вірт взнав? Подзвонив Тимощук і нарозказував маячні. Батько Тимощука 100% не в ТрО. Батько Тимощука їздив в Естонію, взяв у Тимощука доручення і незаконним, фальшивим рішенням суду вкрав у мене майно».

Колишня дружина Анатолія Тимощука поділилася своїми думками про батька колишнього футболіста.

«Яке ТрО? Про що ви? Я не знаю, про що люди думають головою. А де він зараз? Та я не знаю. Думаю, під Луцьком сидить десь тихо собі і не вилазить, нікому не показується. Вони не спілкуються з дітьми, зі мною. Не спілкуються з тих часів, коли набрехали в Луцький суд, що в них ці внуки — єдині», — сказала Надія для Sport.nv.

  • Нагадаємо, що зрадник України Анатолій Тимощук й досі є рекордсменом нашої національної збірної за кількістю проведених матчів: 144 поєдинки, чотири голи.
  • УАФ позбавила колаборанта всіх футбольних нагород та рекордів за його мовчання стосовно війни в Україні.
  • У структурі Cанкт-Петербурзького Зеніту Тимощук працює з 2017 року.
  • За свою кар'єру Тимощук грав за такі клуби як донецький Шахтар (1997-2007), Зеніт (2007-2009, 2013-2015), мюнхенську Баварію (2009-2013), Кайрат з Казахстану (2015-2016) та луцьку Волинь (1995-1997).