«‎Поки не відчує весь жах війни – розуміння не прийде»: ексгравець Карпат – про скандальну заяву естонця

Переглядів 348
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«‎Поки не відчує весь жах війни – розуміння не прийде»: ексгравець Карпат – про скандальну заяву естонця
Олексій Дитятьєв. Фото: Google
Колишній захисник львівських Карпат Олексій Дитятьєв висловився щодо скандальної заяви капітана збірної Естонії Костянтина Васильєва стосовно війни в Україні.

Нещодавно капітан збірної Естонії та гравець місцевої Флори Костянтин Васильєв зробив ганебну заяву щодо війни в Україні та можливого миру.

Олексій Дитятрьєв заявив, що при спілкуванні цей гравець не виглядав дурним, але схоже він не розуміє, що відбувається в нашій країні. На думку ексгравця Карпат, поки людина не відчує жахи війни, то розуміння не прийде. 

«Коли ми з ним спілкувалися у Кракові, він виглядав, як недурна людина. Але читаючи його слова, я бачу, що Костя не розуміє, що відбувається в нашій країні. Якби до нього додому увірвався злочинець, зґвалтував дружину, вбив дитину, то треба бути або ідіотом, або взагалі безвольною людиною, щоб почати домовлятися.

Якби він розумів, що будь-яка домовленість з терористом – це капітуляція, можливо, не казав би цю дурню. Поки людина на собі не відчує весь жах війни, поки вона не втратить свій дім, або близьку людину – розуміння не прийде. Це стосується також і багатьох наших громадян», – заявив для Sport.nv.ua.

  • Дитятьєв виступав за львівські Карпати у сезоні 2016/17.
  • За цей час захисник провів 13 матчів ла «левів», але не зумів відзначитися гольовими діями.
  • Наразі Олексій грає за Штурм Іванків.