Португалія розгромила Туреччину і вийшла з групи Євро-2024, Роналду показав, яка він людина: турнірна таблиця

Переглядів 5897
7 голосів
Кріштіану Роналду і Бруну Фернандеш. Фото: Reuters
Збірні Туреччини та Португалії провели матч другого туру групового етапу Євро-2024. Піренейський колектив розгромив суперника та гарантував собі участь у плей-оф.

У суботу, 22 червня, Туреччина у Дортмунді зіграла з Португалією в рамках другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024. Матч закінчився перемогою португальців з рахунком 3:0.

Ще у першому таймі команда Роберто Мартінеса мала два м'ячі переваги, а у другій половині зустрічі довела справу до розгрому.

Спочатку результативним ударом відзначився Бернарду Сілва, а через кілька хвилин захисник Туреччини Семет Акайдин допустив дику помилку – автогол.

Відео обох голів дивіться в нашому телеграм-каналі

На 56-й хвилині у порожні ворота забив Бруну Фернандеш, якому результативну передачу віддав Кріштіану Роналду, який міг спокійно забивати й сам свій перший гол на цьому турнірі – легендарний форвард став найкращим асистентом в історії Євро (вісім передач).

Він також є найкращим бомбардиром в історії турніру (14 голів), і рекордсменом за кількістю чемпіонатів Європи, на яких брав участь (шість).

Відео голу Фернандеша дивіться в нашому телеграм-каналі

Євро-2024. Група F. Другий тур.

Туреччина – Португалія – 0:3

Голи: Сілва (21'), Акайдин (автогол – 28'), Фернандеш (56')

Турнірна таблиця групи F

• Після цього матчу Туреччина посідає другу сходинку в цьому квартеті, маючи три бали.
  • Португалія в свою чергу набрала вже шість очок і завдяки цьому з першого місця кваліфікувалася до 1/8 фіналу.
  • В третьому турі 26 червня підопічні Вінченцо Монтелли зустрінуться з Чехією, а команда Мартінеса в той же день зіграє з Грузією.