Поїхав на «Олімпійський бал», а виявився єдиним чемпіоном: Михайличенко згадав свої приходи у США

Переглядів 24
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
1 голос
Поїхав на «Олімпійський бал», а виявився єдиним чемпіоном: Михайличенко згадав свої приходи у США
Олексій Михайличенко. Фото: Укрінформ
Український футбольний тренер Олексій Михайличенко згадав поїздку до США на «Олімпійський бал», де був єдиним чемпіоном змагань серед запрошених.

Колишній півзахисник Динамо, збірних СРСР та України, а згодом тренер і функціонер Олексій Михайличенко згадав як вирушив до США на «Олімпійський бал».

«Так, про це мене заздалегідь попросили організатори. Як виявилось, на "Олімпійському балі" єдиним олімпійським чемпіоном серед присутніх був саме я. Усім було дуже приємно подивитись на цю цінну нагороду, було чимало бажаючих сфотографуватись із нею», – розповів Михайличенко в інтерв'ю UA-Футбол.

Окремо Михайличенко згадав і про атмосферу спілкування у Нью-Йорку, де зібралися представники різних видів спорту та поколінь. Фахівець зазначив, що серед гостей були й колишні футболісти низки клубів:

«Серед спортсменів у залі були й колишні футболісти Нефтчі, Пахтакора та інших команд. З ними ми тепло спілкувались, згадуючи добрі часи нашої кар'єри. Було дуже приємно перенестись у наше футбольне минуле».

  • За час ігрової кар'єри Михайличенко захищав кольори київського Динамо, італійської Сампдорії та шотландського Рейнджерс.
  • У складі Динамо півзахисник тричі вигравав чемпіонат СРСР (1985, 1986 і 1990), тричі Кубок Радянського Союзу (1985, 1987, 1990), Кубок володарів кубків та Суперкубок УЄФА (обидва трофеї у 1986 році).
  • У складі збірної СРСР динамівець ставав чемпіоном Олімпіади 1988-го року та срібним призером Євро-88.
  • Граючи за Рейнджерс, українець п'ять разів вигравав золото чемпіонату Шотландії (1992, 1993, 1994, 1995, 1996), тричі національний Кубок (1992, 1993 і 1996) та двічі Кубок шотландської Ліги (1993, 1994).
  • З Сампдорією експівзахисник тріумфував в італійській Серії А в сезоні-1990/91 років.
Реклама
1000000 грн за депозит
9.6
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри