Президент Руху потурбувався про тепло для військових на фронті: відомо, скільки мільйонів витратив Козловский

Переглядів 751
Євген Чепур Євген Чепур
2 голоси
Президент Руху потурбувався про тепло для військових на фронті: відомо, скільки мільйонів витратив Козловский
Григорій Козловський поруч з буржуйками. Фото: Google
Власник львівського Руху Григорій Козловський замовив 500 буржуйок для військових, які невдовзі передадуть на передову. Це не перша допомога для армії від президента клубу.

Президент Руху Козловський замов 500 буржуйок для українських військових на фронті. Вартість однієї буржуйки становить 3200 грн. Всього було витрачено 1,6 мільйона гривень. Їх виконали на Львівському шкарпетковому кооперативі. 

«Літо закінчилось, тому нам потрібно готуватись до зими. Розуміємо, що бойові дії будуть тривати в холодну пору року. Нам потрібно зробити все, аби наші славні захисники та захисниці України мали можливість перебувати в теплі. 

Вони повинні берегти своє здоров’я і зберігали здоровий дух, щоб бити орків і гнати їх до оркостану», — цитує Козловського офіційний сайт Руху.  

Раніше на потреби української армії за гроші Козловського придбали: 250 артилерійських планшетів, 2 мультифункціональні навчальні комплекси, 70 радіостанцій, 50 генераторів, близько 2 000 саперних лопаток, сотні болгарок, ноутбуків та планшетів, мінівен, а також було капітально відремонтовано 15 автомобілів.

Нагадаємо, що в УПЛ справи у Руха йдуть не кращим чином. Команда після трьох турів чемпіонату України має у своєму пасиві три поразки та займає останнє місце у турнірній таблиці.