Пригоди Миколенка в Австралії: українець взяв участь в переможному спарингу Евертона з Селтіком

Переглядів 4632
5 голосів
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Минулої ночі Евертон Віталія Миколенка провів виставковий матч проти Селтіка в рамках австралійського турне команди Френка Лемпарда під час паузи на ЧС-2022.

23-річний Миколенко вийшов у стартовому складі та отримав 66 хвилин ігрового часу в спарингу проти шотландців, поступившись місцем на полі Рубену Вінагре, який поки не може виграти конкуренцію у Віталія за місце лівого основного захисника «ірисок».

В основний час команди голів не забивали, а в серії після матчевих пенальті більше поталанило команді українця – 4:2. Наступний матч в рамках Sydney Super Cup Евертон проведе 23 листопада проти Сідней Вондерерс

Нагадаємо, в поточному сезоні Миколенко зіграв в складі Евертона 15 матчів, в яких він не відзначався результативними діями. В останньому матчі проти Борнмута (0:3) перед перервою Віталій отримав травму та достроково залишив поле.

Ліверпульці пішли на перерву 17 командою АПЛ, балансуючи на межі зони вильоту. Евертон цього сезону програв сім з 15 матчів в рамках Прем'єр-ліги