«Прямо на полі вирвав собі молочний зуб»: батько топ-бомбардира УПЛ згадав про цікавий епізод з його дитинства

Переглядів 256
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Прямо на полі вирвав собі молочний зуб»: батько топ-бомбардира УПЛ згадав про цікавий епізод з його дитинства
Віталій Штогрін. Фото: Чорноморець
Батько нападника одеського Чорноморця Віталія Штогріна поділився спогадами про момент з дитинства свого сина Андрія, який явно демонстрував його відданість футболу та серйозне ставлення до цього виду спорту.

Віталій Штогрін згадав випадок із дитинства свого сина Андрія, коли той вирвав собі зуб на футбольному полі, оскільки той заважав йому грати. Цей інцидент став для батька яскравим свідченням того, що його син, майбутній нападник, виросте справжнім чоловіком із пристрастю до футболу.

«Пам'ятаю, Андрію було 7-8 років, грали в дощ та сльоту на середньому полі бази в «Одраді». Я стояв на краю поля, син підбігає. Він прямо на полі вирвав собі молочний зуб, простягає його мені і каже: «Тату, потримай, він мені заважає грати». 

Я тоді зрозумів, що з нього може вирости серйозний чоловік, який може зробити вчинок», — сказав батько форварда в ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол».

  • Нападник є одним з топ-бомбардирів УПЛ. Форвард записав на свій рахунок у першій частині сезону шість точних ударів та поступається за цим показником лише Владиславу Ванату з Динамо та Олегу Кожушко з Кривбасу – сім голів.
  • Штогрін-молодший є вихованцем Чорноморця та має контракт з одеситами до літа 2025 року.
  • Загалом форвард провів вже 99 матчів за рідний клуб, забив 15 голів та віддав сім результативних передач.
  • Наразі команда Григорчука йде на восьмому місці в УПЛ, маючи 22 бали та матч в запасі.
  • Першу гру після зимової паузи одеська команда проведе в кінці лютого на виїзді проти Оболоні.