«Раніше не бачив такого»: тренер Луніна назвав найкращого голкіпера в історії Реалу

Переглядів 190
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Раніше не бачив такого»: тренер Луніна назвав найкращого голкіпера в історії Реалу
Тібо Куртуа та Андрій Лунін. Фото: ФК Реал
Головний тренер Реала, у складі якого виступає українець Андрій Лунін, Альваро Арбелоа висловився щодо найкращого голкіпера в історії «королівського» клубу.

Завтра, 14 березня, мадридський Реал зустрінеться з Ельче в рамках чемпіонату Іспанії. Перед грою головний тренер «вершкових» Альваро Арбелоа відзначив бельгійського воротаря Тібо Куртуа.

На думку наставника, конкурент за місце в основі Андрія Луніна є найкращим голкіпером в історії мадридського Реала.

«Я грав з тими, кого можна назвати одними з найкращих воротарів світу. Ікер Касільяс? Скажу, що раніше не бачив такого, що показує Тібо Куртуа. Я впевнений – ми бачимо гру найкращого воротаря в історії клубу», — сказав Арбелоа для Marca.

  • Лунін у нинішньому сезоні провів три матчі за Реал, в яких пропустив вісім голів. Загалом за мадридський клуб українець зіграв у 65 поєдинках: 78 пропущених голів і 22 кліншити.
  • Контракт Андрія з іспанським грандом чинний до 30 червня 2030 року. Transfermarkt оцінює вартість голкіпера у 15 млн євро.
  • Після 27-ми турів Реала наразі йде другим в чемпіонаті, маючи у своєму активі 63 бали та відстаючи від лідера Барселони на чотири очки.
Реклама
1000000 грн за депозит
9.6
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри