Реакція Лобановського на поразку у півфіналі Ліги чемпіонів від Баварії: Федоров згадав, що зробив Метр

Переглядів 10727
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Реакція Лобановського на поразку у півфіналі Ліги чемпіонів від Баварії: Федоров згадав, що зробив Метр
Валерій Лобановський. Фото: Google
Колишній гравець київського Динамо Сергій Федоров описав столичну команду сезону 1998/99 та згадав реакцію Валерія Лобановського на виліт з Ліги чемпіонів на стадії півфіналу від Баварії.

Сергій Федоров заявив, що Динамо тих часів було чудовою командою, де кожен працював на результат і виконував вимоги Валерія Лобановського. 

«Усі були об’єднані однією метою. Ми виходили на поле та билися, виконуючи вимоги Валерія Васильовича. Нас було 25 людей в команді і була здорова конкуренція. Усі виходили та працювали, не важливо, у старті чи з лавки запасних. 

Звичайно, нам десь не пощастило із Баварією, бо вдома могли виграти вчисту. Але це залишилося на все життя, команда досягла великого результату. Звісно, хотілося б більшого. Але це футбол».

Також ексгравець згадав прикрий виліт від Баварії в півфіналі Ліги чемпіонів, а також розповів, як відреагував Лобановський.

«Вже точно не пам’ятаю, але він нас точно не сварив, а хвалив, бо ми на той час досягли великого результату та заявили про себе у Європі. А це багато чого вартує», — заявив Сергій Федоров для «Інформатору».

  • Лобановський очолював Динамо тричі: 1973-1982, 1984-1990, 1997-2002.
  • Валерій Васильович з Динамо став володарем 31 трофея.
  • Метр входить до рейтингів найкращих тренерів в історії за версією World Soccer, France Football, FourFourTwo та ESPN.
  • Сергій Федоров виступав за київську команду у 1994 році, а також з 1998 по 2007 роки.