Реал обіграв Барселону в гольовому матчі: команда Луніна майже гарантувала собі чемпіонство

Переглядів 2181
Лопес забиває у ворота Луніна. Фото: Google
Український воротар Андрій Лунін зіграв за мадридський Реал у матчі іспанської Прімери проти каталонської Барселони. Галактікос здобули вольову вікторію з рахунком 3:2.

21 квітня в рамках 32 туру іспанської Прімери на «Сантьяго Бернабеу» зустрілися мадридський Реал та каталонська Барселона. У старті «галактікос» на цю зустріч вийшов український голкіпер Андрій Лунін.

Голом за Барсу на шостій хвилині відзначився Андреас Крістенсен. Данець забив головою після того, як на виході в чомусь помилився і Андрій Лунін. Уже на 18 хвилині мадридці відігралися – пенальті реалізував Вінісіус Жуніор.

Після цього Лунін реабілітувався за помилку, чудовим сейвом вибивши м’яч з лінії воріт після підступного удару у виконанні Ламіна Ямаля.

Перший тайм завершився внічию 1:1.

У другій половині зустрічі команди знову обмінялися голами. Каталонці ще раз вийшли вперед після голу Ферміна Лопеса. А Реал знову відігрався – на цей раз влучно пробив Лукас Васкес.

Цікаво, що Лунін мав шанс відзначитися асистом. Українець класно вибив м’яч на Вінісуса, який вибіг сам на сам з Марком-Андре Тер Стегеном, пробив, але німецький воротар парирував удар.

А на 90+1 хвилині мадридці взагалі забили переможний м’яч. Голом після асисту Васкеса відзначився Джуд Беллінгем.

У підсумку Реал виграв зустріч із рахунком 3:2.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Ла Ліга. 32 тур

Реал (Мадрид) – Барселона – 3:2

Голи: Вінісіус, 18 (з пенальті), Васкес, 73, Беллінгем, 90+1 – Крістенсен, 6, Лопес, 69.

• Реал після цієї перемоги майже гарантував собі чемпіонський трофей. У мадридців 81 очко, а у другої Барси 70 балів.
  • Третя Жирона Циганкова та Довбика має в своєму активі 68 очок.