Реал в більшості розгромив Барселону у фіналі Суперкубка Іспанії: Лунін пропустив, Вінісіус оформив хет-трик

Переглядів 5575
4 голоси
Андрій Лунін. Фото: Google
У фіналі Суперкубка Іспанії Реал впевнено здолав Барселону та здобув перший трофей у новому році (4:1). Українець Андрій Лунін відіграв на останньому рубежі команди, але зробити кліншит не зміг. Героєм гри став Вінісіус Жуніор.

Ель-класіко за Суперкубок Іспанії вийшло яскравим, але пройшло в одні ворота – ті, що захищав Іньякі Пенья.

Реал розшматував Барселону, мов аутсайдера Ла Ліги, відвантаживши три голи команді Хаві вже у першому таймі. І усі три рази засмутив бідолашного Пенью Вінісіус Жуніор.

До речі, бразилець забив три голи у ворота Барселони вже до 39-ї хвилини і цей хет-трик в Ель-класіко став найшвидшим в цьому столітті у протистоянні одвічних ворогів.

Шкода, але й наш Андрій Лунін одного разу змушений був діставати м'яч з сітки своїх воріт – з-за меж штрафного майданчика потужно пробив лідер Барси Роберт Левандовський, а українець не встиг зреагувати належним чином.

У другому таймі, який все ще дарував надію блаугранас на початку, все стало зрозуміло остаточно на 64-й хвилині, коли захисники Барселони загубили у центрі карного майданчика Родріго і бразилець довів справу до розгрому.

Такого знущання не міг довго терпіти Роналд Араухо, тож схопив другу жовту картку та пішов відпочивати вже на 71-й хвилині.

Однак, Реал великодушно не став добивати і дат деморазізовану команду Хаві.

Суперкубок Іспанії 2024

Реал – Барселона 4:1 (3:1)

Голи: Вінісіус Жуніор, 7, 10, 39, пен., Родріго, 64 – Левандовський, 33.

Вилучення: Араухо, 71.

У цьому сезоні Барселона та Реал вже зустрічалися одного разу у Ла Лізі  – в 11-му турі вершкові мінімально переграли блаугранас на їх полі (2:1)

• На внутрішній арені Реал нині перебуває на другому щаблі у турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. В активі вершкових 48 очок. Відставання від Жирони складає один пункт, але мадридці мають гру в запасі.
  • Барселона після 19-ти матчів, маючи в доробку 41-е очко, тримається четвертою.
  • В наступному турі Реал вдома прийматиме Альмерію. Поєдинок заплановано на 21 січня. Початок гри о 15:15.
  • Андрій Лунін в поточному сезоні зіграв за мадридців в 11-ти поєдинках в усіх офіційних турнірах: шість пропущених голів, п'ять матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця у вісім мільйонів євро.