Роналду продовжує запалювати у команді екснаставника Шахтаря: португалець оформив дубль та встановив рекорд

Переглядів 1891
Луїш Каштру та Кріштіану Роналду. Фото: Google
Відомий португальський нападник Кріштіану Роналду, який виступає за клуб Аль-Наср, відзначився двічі у домашньому поєдинку 14-го туру чемпіонату Саудівської Аравії проти Аль-Ахдуда.

Кріштіану Роналду оформив дубль у домашньому матчі 14-го туру чемпіонату Саудівської Аравії, в якому його команда Аль-Наср, під керівництвом колишнього тренера донецького Шахтаря Луїша Каштру, зустрічалася з Аль-Ахдудом(3:0).

Ці два голи стали особливим досягненням для легендарного португальського нападника та володаря величезної кількості рекордів. Тепер на рахунку Роналду 527 голів у найвищих національних дивізіонах. Цей показник дозволив йому обійти Йозефа Біцана, котрий грав у чемпіонатах Австрії та Чехословаччини з 1931 по 1957 рік і забив 526 м'ячів.

Другий та третій голи у матчі Кріштіану забив протягом трьох хвилин у другому таймі. Завершальний момент був особливо ефектним – Роналду перекинув воротаря, що вийшов з воріт, ударом з дальньої дистанції.

Чемпіонат Саудівської Аравії, 14 тур

Аль-Наср – Аль-Ахдуд – 3:0

Голи: Аль-Наджі, 13, Роналду, 77, 80

• 38-річний Роналду перейшов до Аль-Насру у січні у статусі вільного агента та провів 37 матчів, у яких забив 32 голи та зробив 11 результативних передач.
  • Аль-Наср зіграв 14 поєдинків, набрав 34 очки і посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Саудівської Аравії з відставанням від Аль-Хіляля в один заліковий пункт.