Росія хоче створити лігу «Співдружність» для клубів з окупованих територій України: коли стартують змагання

Переглядів 2777
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
Росія хоче створити лігу «Співдружність» для клубів з окупованих територій України: коли стартують змагання
Типовий російський фанат. Фото: Google
Віце-прем’єр РФ Дмитро Чернишенко повідомив про створення ліги, до якої увійдуть клуби з так званих «ЛНР» та «ДНР», а також з інших окупованих територій України.

Дмитро Чернишенко проанонсував створення футбольної ліги «Співдружність», де мають виступати клуби з квазі-республік «ЛДРН», а також з тимчасово окупованих територій Запорізької та Херсонської областей України.

Загалом в цьому цирку-шапіто мають грати десять футбольних клубів із так званих «нових суб’єктів» РФ.

За словами Чернишенко на відновлення спортивної інфраструктури державою-агресором виділено суму, еквівалентну 32 млн доларів. Розпочатися ця вакханалія має у березні 2024 року.

В жовтні олімпійський комітет росії включив до свого складу олімпійські ради так званих «ЛДНР», а також херсонську та запорізьку «олімпійські ради». У відповідь на це Міжнародний олімпійський комітет призупинив діяльність ОКР.

  • 10 жовтня Виконком УЄФА під час свого засідання не зміг знайти технічне рішення, яке б дозволило російським збірним повернутися в міжнародний футбол.
  • Кількома тижнями раніше стало відомо, що УЄФА мала намір допустити до змагань під своєю егідою молодіжні команди збірної росії U-17: хлопчачу та дівочу. 
  • 4 жовтня, з'явилась інформація, що ФІФА розглядає скасування повної заборони для збірних росії на участь у міжнародних турнірах.
  • З початком повномасштабної війни в Україні всі клуби і збірні держави-агресора були відсторонені від міжнародних турнірів під егідою УЄФА і ФІФА.
X