Русин вперше вийшов у стартовому складі Сандерленда: «чорні коти» здобули вольову перемогу над Норвічем

Переглядів 7479
Назарій Русин. Фото: Google
У матчі 14-го туру англійського Чемпіоншипу Сандерленд вдома зумів здійснити камбек та здобути перемогу над Норвічем (3:1), перервавши гнітючу серію з трьох поразок поспіль.

Назарій Русин, у домашньому поєдинку Сандерленда проти Норвіча, вперше з'явився на полі «Стедіум оф Лайт» в стартовому складі і, як виявилося, такий крок від Тоні Моубрея виявився привильним.

Так, наш співвітчизник не відзначився голом чи результативною передачею, але і каші не зіпсував, відігравши 71-ну хвилину гри.

Перемогу «чорним котам» подарували точні удари Трея Х'юма, Даніеля Ніла та Джека Кларка.

Чемпіоншип Англії. 14 тур

Сандерленд – Норвіч – 3:1 (2:1)

Голи: Х'юм, 37, Ніл, 45, Кларк, 80, пен. – Хван Ий Джо, 23

• Після перемоги над Норвічем Сандерленд має в активі 22 очки та посідає сьому сходинку в турнірній таблиці Чемпіоншипу.
  • У наступному турі андерленд на виїзді зіграє проти валійського Свонсі. Гру заплановано на 4 листопада. Початок о 17:00.
  • Назарій Русин в поточному чемпіонаті зіграв за Сандерленд в шести поєдинках: без результативних дій.