Русин зіграв проти Лестера: команда українця зазнала поразки, переможним голом за «лисів» відзначився Варді

Переглядів 504
Назарій Русин. Фото: Google
25-річний український нападник Назарій Русин взяв участь у поєдинку англійського Чемпіоншипа. Українець вийшов на заміну в матчі Сандерленда проти Лестера.

П’ятого березня в рамках 36 туру англійського Чемпіоншипу Сандерленд на своєму полі приймав Лестер.

«Лиси» здобули перемогу з рахунком 1:0, завдяки гол Джеймі Варді на 13 хвилині. Український форвард Сандерленда Назарі Русин вийшов на поле на заміну на 82 хвилині, але результативними діями він відзначитися не зумів.

Лестер після цього поєдинку з 81 очком впевнено лідирує в Чемпіоншипі. Далі ідуть Лідс та Іпсвіч, які набрали по 76 балів.

Сандерленд із 47 балами розташовується на десятій позиції.

• Русин, який перейшов до англійської команди в 2023 році, зіграв за Сандерленд у цьому сезоні 24 матчі, записавши до свого активу п'ять голів та два асисти.
  • Наступний поєдинок команда українця зіграє з Саутгемптоном (09.03).