«Русину не пощастило»: англійське видання назвало українця другим найгіршим гравцем Сандерленда

Переглядів 8027
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Назарій Русин. Фото: ФК Сандерленд
Англійське видання склало рейтинг гравців англійського Сандерленда цього сезону, в якому український форвард Назарій Русин посів передостаннє місце.

У суботу, 11 листопада, Сандерленд переміг Бірмінгем (3:1) у поєдинку 16-го туру англійського Чемпіоншипу. Результативну передачу в цій грі оформив український нападник господарів Назарій Русин.

Англійське видання опублікувало рейтинг з гравців Сандерленду, де українець посів передостаннє 24 місце.

«Русину не пощастило не відзначитися у ворота Бірмінгема, він одним чудовим ударом пробив у штангу. Він допоміг Джобу, який відкрив гол, у тому, що було його найкращою грою на сьогодні, регулярна загроза через центр і все більше на довжині хвилі нападників навколо нього.

Видання зазначає, що своєю грою Русин заслужив на ще одну появу в стартовому складі клубу після перерви на міжнародні матчі.

«Ймовірно, він заробив принаймні ще одну появу у старті після міжнародної перерви», – йдеться у матеріалі Sunderland Echo.

• Русин перейшов до Сандерленда влітку цього року з луганської Зорі за 2,5 млн євро.
  • Контракт 25-річного нападника з клубом чинний до 30 червня 2027-го року.
  • Назарій взяв участь у восьми матчах за англійську команду, у яких віддав один асист.