Шалений пропущений гол Трубіна і розгром: Бенфіка вийшла у 1/2 фіналу Кубка ліги – клуб українця знає опонента

Переглядів 16303
Олександр Калінін Олександр Калінін
5 голосів
Анатолій Трубін, фото: Getty Images
У четвер, 21 грудня, Бенфіка здобула впевнену перемогу у груповому етапі Кубка ліги і вийшла в півфінал турніру. Анатолій Трубін провів весь поєдинок за «орлів».

У четвер Бенфіка розгромила AVS у останньому матчі групового етапу Кубка ліги (4:1). Команда Роджера Шмідта пропустила першою на 21-й хвилині від Джона Меркадо, який неймовірним ударом залишив Анатолія Трубіна без «сухаря».

Відео пропущеного голу Трубіна:

Але ще у першому таймі Анхель Ді Марія і Жоау Маріу вивели червоних вперед, а у другій половині зустрічі Тьягу Гувея і Антоні Коррея (автогол) дозволили лісабонцям відсвяткувати розгромну перемогу і вихід у 1/2 фіналу змагання. Там на команду Шмідта вже чекає Ешторіл.

Оцінка Трубіна від Sofascore – 6.7. Українець зробив три сейви.

Кубок ліги. Португалія. Третій тур

Бенфіка – AVS – 4:1

Голи: Ді Марія, 31, Маріу, 44, Гувея, 65, Коррея, 68 (автогол) – Меркадо (21)

• Трубін в нинішньому сезоні провів за Бенфіку 19 матчів у всіх турнірах (17 пропущених голів, сім ігор на нуль).
  • В наступному поєдинку «орли» у рамках чемпіонату Португалії зустрінуться з Фамаліканом.