Сидорчук невдало повернувся на поле: Вестерло випустив українця і примудрився програти, ведучи з рахунком 2:0

Переглядів 406
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
У матчі 33-го туру чемпіонату Бельгії групи Ліги конференцій Мехелен зустрічався з Вестерло. Команда українського півзахисника Сергія Сидорчука зазнала поразки, маючи перевагу у два м'ячі.

У суботу, 13 квітня, Мехелен приймав Вестерло в матчі 33-го туру чемпіонату Бельгії групи Ліги конференцій.

Український півзахисник гостей Сергій Сидорчук вийшов на поле на 61-й хвилині гри. У попередніх двох матчах хавбек не з'являвся у складі Вестерло (один поєдинок пропускав через дискваліфікацію).

На перерву Вестерло йшов, маючи перевагу над Мехеленом у два голи. За гостей відзначалися вінгер Хосімар Алькосер та нападник Ромео Верман, який заробив вилучення на наприкінці першого тайму.

Після перерви Мехелен у більшості зумів не лише відігратися, але й здобути перемогу. За господарів голами відзначалися Еліас Коббо, Іслам Слімані та захисник Вестерло Равіль Тагір, який у кінцівці матчу вразив власні ворота.

Чемпіонат Бельгії, група Ліги конференцій, 33-й тур

Мехелен – Вестерло – 3:2 (0:2)

Голи: Коббо, 56, Слімані, 66, Тагір, 90+3 (автогол) – Алькосер, 27, Верман, 29

Вилучення: Верман, 45+4 (дві жовті картки)

• Сидорчук в цьому сезоні чемпіонату Бельгії провів 24 матчі, забив один гол та віддав результативну передачу.
  • За підсумками регулярної частини сезону Вестерло потрапив до групи з шести команд, які борються за місце у Лізі конференцій.
  • Наразі команда українця займає останнє шосте місце, маючи три поразки у трьох матчах другого етапу турніру.