Сидорчук повернувся до основи Вестерло: відома оцінка українця за матч проти Генка Соболя

Переглядів 837
Сергій Сидорчук. Фото: Getty Images
Український легіонер Вестерло Сергій Сидорчук взяв участь у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Генка Едуарда Соболя, який весь матч провів на заміні.

17 березня в рамках 30 туру бельгійської Ліги Жюпіле Вестерло на своєму полі зустрічався з Генком.

За господарів повністю зустріч зіграв український півзахисник Сергій Сидорчук. Також вийшов у старті одноклубник екс-динамівця Алах'яр Сайядманеш, якого замінили на 77 хвилині. Колишній форвард Зорі, як і українець, результативними діями не відзначилися. Український захисник Генка Едуард Соболь весь поєдинок провів на заміні.

Зустріч між Вестерло та Генком завершилася внічию 1:1. На гол Равіля Тагіра гості відповіли точним ударом від Брайана Хейнена.

Сидорчук, хоч і не відзначився результативними діями, але може занести в актив собі цю зустріч. Попередній поєдинок проти Мехелена українець взагалі провів на лаві запасних через те, що не мав належної форми. Від порталу статистики WhoScored екс-динамівець, якому в першому таймі показали жовту картку, отримав оцінку 6,6.

• Вестерло наразі з 30 очками в активі посідає 11 місце в чемпіонаті Бельгії. Генк із 47 балами розташовується на шостій позиції.
  • Сидорчук у цьому сезоні зіграв за Вестерло 23 матчі, в яких він відзначився одним голом та одним результативним пасом.