Сидорчук провів перший матч при новому тренері: Вестерло вирвав перемогу у битві двох головних невдах Бельгії

Переглядів 1449
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Сергій Сидорчук у матчі проти Кортрейку. Фото: ФК Вестерло
У матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії Кортрейк приймав Вестерло. Команда українського півзахисника Сергія Сидорчука здобула перемогу на виїзді (2:1).

У п'ятницю, 8 грудня, Кортрейк приймав Вестерло в матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії. На момент початку гри команди займали останню та передостанню сходинку в турнірній таблиці.

У першому таймі відзначитися забитим голом зуміли лише гості. З передачі Еміна Байрама забив Матія Фріган, завдавши зі штрафного майданчику результативного удару у лівий нижній кут воріт.

Кортрейк зумів зрівняти рахунок вже в другому таймі. Айзек Девіс після передачі Феліпе Авенатті влучно пробив головою у ліву дев'ятку.

На 87-й хвилині Ертон Дачі підібрав м'яч у штрафному майданчику Кортрейка та відправив його низом під ліву стійку, встановивши остаточний рахунок у грі.

• Український півзахисник Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі Вестерло та провів на полі увесь матч.
  • Росіянин Марк Мампассі, який раніше виступав за юнацьку збірну України, провів усю гру на лаві для запасних.

Фінальний свисток головного арбітра Брента Стассенса зафіксував перемогу Еріка Рінерса у першому матчі на чолі Вестерло.

Ліга Жупіле. 17-й тур

Кортрейк – Вестерло – 1:2 (0:1)

Голи: Девіс, 65 – Фріган, 33, Дачі, 87

• Сидорчук провів 11 матч в складі Вестерло у чемпіонаті Бельгії, забивши один гол.
  • Після цієї гри Вестерло має 14 очок та посідає 14 місце, випереджаючи Кортрейк, який йде останнім, на чотири бали.
  • Рінерс тимчасово виконує обов'язки головного тренера команди Сидорчука після того, як Йонаса Де Рока було звільнено.
  • Наступний матч команда українця проведе 15 грудня вдома проти Ейпена. Матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.