Сидорчук та Сайядманеш допомогли Вестерло перемогти: відомі оцінки екс-гравців УПЛ за матч проти Стандарда

Переглядів 671
Сергій Сидорчук. Фото: Google
Екс-півзахисник київського Динамо Сергій Сидорчук та колишній форвард луганської Зорі Аллах'яр Сайядманеш взяли участь у переможном поєдинку Вестерло.

16 лютого в рамках 26 туру бельгійської Ліги Жюпіле Вестерло українського півзахисника Сергія Сидорчука зустрічався зі Стандардом.

Українець вийшов на поле з перших хвилин, як і екс-форвард луганської Зорі Аллах'яр Сайядманеш.

Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь Вестерло. На точний удар від Костаса Лаіфіса господарі поля відповіли точними ударами у виконанні Ніколаса Мадсена з пенальті та Гріффіна Яу. В епізоді з другим голом асистентом виступив Сайядманеш.

Обох екс-футболістів УПЛ було замінено в другому таймі, коли Вестерло вже забив два м'ячі.

Від порталу статистики WhoScored Сидорчук отримав оцінку 6,9. Сайядманешу поставили 6,5 балів. Це середні оцінки, якщо брати до уваги всіх футболістів, які взяли участь в цьому протистоянні.

• Ця вікторія дозволила Вестерло з 29 очками в активі піднятися на десяте місце та обігнати Стандард.
  • Наступний поєдинок команда Сидорчука та Сайядманеша зіграє проти екс-команди Олександра Філіппова Сент-Трюйдена (24.02).