З Сидорчуком та Сайядманешом, який зробив асист: Вестерло переміг та піднявся до топ-10 чемпіонату Бельгії

Переглядів 529
Сергій Сидорчук. Фото: Getty Images
Досвідчений український збірник Сергій Сидорчук взяв участь у переможному поєдинку Вестерло, за який асистом відзначився Аллах'яр Сайядманеш.

Сьогодні, 16 лютого, в рамках 26 туру бельгійської Ліги Жюпіле Вестерло українського півзахисника Сергія Сидорчука зустрічався зі Стандардом.

Українець вийшов на поле з перших хвилин, як і екс-форвард луганської Зорі Аллах'яр Сайядманеш.

Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь Вестерло. На точний удар від Костаса Лаіфіса господарі поля відповіли точними ударами у виконанні Ніколаса Мадсена з пенальті та Гріффіна Яу. В епізоді з другим голом асистентом виступив Сайядманеш.

Обох екс-футболістів УПЛ було замінено в другому таймі, коли Вестерло вже забив два м'ячі.

• Ця вікторія дозволила Вестерло з 29 очками в активі піднятися на десяте місце та обігнати Стандард.
  • Наступний поєдинок команда Сидорчука та Сайядманеша зіграє проти екс-команди Олександра Філіппова Сент-Трюйдена (24.02).