«Сильно помилявся»: колишній голкіпер Динамо змінив думку про Франкова

Переглядів 5332
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
«Сильно помилявся»: колишній голкіпер Динамо змінив думку про Франкова
Святослав Сирота. Фото: Google
Колишній голкіпер київського Динамо Святослав Сирота поділився своїм досвідом, розповівши, як змінилася його думка про відомого українського журналіста Артема Франкова.

Святослав Сирота заявив, що ніколи не був фанатом Артема Франкова. Деякий час голкіперу здавалося, що журналіст був проросійським, однак останні події все змінили.

«Ніколи не був прихильником роботи Артема. Але це не значить, що він поганий. Він інший.

Мені завжди здавалося, що він проросійський. Тому був дуже здивований, коли у найперші дні повномасштабного вторгнення, він відразу прийняв повністю проукраїнську позицію і всім можливим допомагав Збройним силам України»

Колишній кіпер Динамо визнав свою помилку, адже Франкова, на його думку, довів все ділом. Сирота шкодує, що не сказав це особисто журналісту.

«З перших днів особисто був в епіцентрі захисту урядового кварталу та сам готував їжу нашим захисникам, організував покриття витрат волонтерам, які забезпечували продуктами наших воїнів. Для мене все це було великим відкриттям.

Тому я відразу забув свої минулі припущення, і серед друзів казав, що сильно помилявся. Зараз жалію, що не сказав йому це особисто», — написав Сирота на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.